Filo Hizmetleri

Özel Hizmet , Özel Sorumluluk

Filo hizmetleri servis hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan Gence Tur geleceğimiz olan müşterilerimizin güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Müşterilerimizin güvenliği ve rahatını hizmet öncesi ve sonrası teminat altına almak, Gence Tur için yapılan en önemli hizmetlerden biridir.

Sürekli İyileştirme , Gelişme

Filo hizmetlerinde yenilenme, bakım, takip süreçlerinin bilincinde olarak araçlarımızı, sürücülü ve sürücüsüz hizmetlerimizi sürekli geliştirerek, her daim daha iyi hizmet hedefleyerek ilerleyen bir çalışma bilincine sahibiz.

Filo Online Takip Programı

Milenyum ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde etkili bir Müşteri Online takip sistemini de firmamız bünyesinde bulundurmakta, araç ve sürücü performanslarını sürekli denetlemekteyiz.Bu sayede müşterilerimize en yüksek kalite standartları çerçevesinde teknolojiyi de her alanda kullanarak hizmet vermekteyiz.Online demo için tıklayınız.

Gps Araç Takip Sistemi

Tüm araçlarımızda Gps takip sistemi olup , anlık olarak konum,hız gibi bilgilere 7/24 ulaşım imkanı sağlamaktayız.Ayrıca programlanabilinir cihazlarla araçların hız-veya-rota sınırlaması gibi durumlarını cihazlarımıza tanımlatıp sizlere ihlal durumda anlık olarak uyarı gelmesini sağlamaktayız.