BİZ KİMİZ ?

Gence, 1988 yılından günümüze değin eğitimli personeli, uzman yönetici kadrosu ve konforlu, son model araçları ile hizmet kalitesinde yüksek standartları sunmayı hedeflemiştir.
Biz Kimiz ?

Kalite denince Gence …

Gence, 1988 yılından günümüze değin eğitimli personeli, uzman yönetici kadrosu ve konforlu, son model araçları ile hizmet kalitesinde yüksek standartları sunmayı hedeflemiştir.

Tüm çalışanlarımız ortak bir sorumluluk bilincine sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekteyiz.

Global ekonomiyle öne çıkan uluslararası rekabet, işletmelerin hizmetlerinde farklılaşarak öne çıkmayı beraberinde getirdi. Yeni dönemde sadece bir ürünü veya hizmeti sunmak yeterli olmamaya başladı.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti’, ‘toplam kalite yönetimi’ gibi yeni değerler, işletmenin piyasadaki varlığının devam etmesi için gözardı edilemeyecek bir zorunluluk olarak ortaya çıktı. Bu noktada müşteriye en iyi hizmeti sunarak, en mükemmelini ortaya koyarak pazardaki devamlılğımız adına önemli bir duruş sergiliyoruz.

KALİTE

Kalitenin tek başına gerçekleşmeyeceğinden hareketle, kaliteli hizmet için, taşımacılıkta tepeden tırnağa ‘ortak bir felsefe’ yaratılması ve herkesin bunu kabul ederek hareket etmesi çok önemli.

MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET

İşletmemiz ve müşterimiz arasındaki hizmet alışverişindeki memnuniyet, işletmemizin vereceği hizmetin sonraki dönemlerde de talep edilmesi açısından da oldukça önem taşımaktadır.

VİZYON

En iyi ve en mükemmel hizmette esas olan ise, hizmet alacak olanın hassasiyetinin çok iyi değerlendirilmesi ve verilen hizmetin müşterinin ihtiyaçlarının ötesinde ona yeni vizyonlar katabilmesidir.
0
Müşterilerimiz
0
Projelerimiz
0
Yolcularımız
0
Tecrübe ( YIL )